Joomla 3.1 Template by iPage Coupon
Vilniaus jėzuitų alumnų asociacija

Europos jėzuitų alumnų susitikimas

2018 m. kovo (22) 23-25 d. Shkroderyje, Albanijoje, vyks Europos jėzuitų alumnų susitikimas.

Kiekvienas alumnų susitikimas būna jaukus, džiuginantis ir įdomus. Šio susitikimo organizatoriai džiaugiasi, kad atvyks 2 jėzuitai pakalbėti svarbiomis temomis:

Fr Peter Balleis SJ, Director of Jesuit Worldwide Learning (JWL) who will be speaking about the project «JWL - Online University».
Fr Peter Rozic SJ, Director of the Jesuit European Social Center (JESC) who will be speaking about a new JESC program for the «Young European Leaders Entering Politics».

Šįkart jaunieji alumnai (iki 40 m.) kviečiami papildomai patyriminei programai prieš susitikimą.

Norinčius prisijungti kviečiame parašyti mums This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. iki 2018 m. vasario 25 d.

Program

Youth Experience Day Program

Paskutinio susitikimo Glazge apžvalga

Gimnazijos diena 2018

Kovo 3 diena (9:00-12:00).
9:00-10:50 - šv. Kazimiero šventės dirbtuvės 5-IV klasių mokiniams*
11:00-12:00 - šv. Mišios šv. Kazimiero bažnyčioje.
 
Popietės laikas bus skirtas alumnų ir mokytojų susitikimams.
 
* Gimnazijos dieną norime švęsti prasmingai, išmintingai ir kurti naują gyvą mokinių patirtį. Kiekvienų dirbtuvėlių įvadas bus - šv. Kazimiero asmenybės bruožų pristatymas ir dirbtuvių temos aktualizavimas per šv. Kazimiero paveikslą. Šv. Mišiose mokiniai neš atnašas iš dirbtuvių, kurios bus šv. Kazimiero šventės simboliai.
Išskyrėme šv. Kazimiero bruožus, kurie galėtų tapti dirbtuvių temomis. Šiuo metu ieškome tėvų, alumnų ar kitų galinčių vesti dirbtuves ir gelbstinčių vedantiems.
Norėdami pasiūlyti temą, parašykite alumnų atstovui Pauliui Narušiui This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Skelbiame rinkimus į Vilniaus jėzuitų alumnų asociacijos (VJAA) valdybą!

VJAA - tai jėzuitiško auklėjimo ir vertybių vienijami žmonės, veikiantys savanoriškai, besivadovaujantys Šv. Ignaco Lojolos ir jėzuitų draugijos šūkiu "Didesnei Dievo Garbei".

VJAA valdyba sudaryta iš 3 asmenų, renkamų iš VJAA narių. Valdybos pirmininkas yra ir asociacijos prezidentas. Nariais gali tapti visi, pateikę prašymą įstoti į asociaciją. Narys (-ė) nebūtinai baigęs Vilniaus jėzuitų gimnaziją (VJG alumnas (-ė)), jam (jai) artimos Šv. Ignaco ir jėzuitų vertybės ir mokymas.
Pagal dabartinius įstatus balsuoti rinkimuose gali tik asociacijos nariai.
Daugiau apie narystę VJAA: http://www.jesuitalumni.lt/asoc/naryste. Čia taip pat rasite platesnę informaciją apie asociacijos veiklas, galimybes.

Kviečiame tapti nariais ir siūlyti savo kandidatūrą į valdybos narius iki vasario 5 d. el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Rinkimai įvyks vasario 8 d. 18.30 val. Vilniaus jėzuitų gimnazijoje (įėjimas arčiau stadiono).

Pasiteirauti apie asociaciją ir rinkimus galite šio įvykio diskusijoje arba kreipęsi į dabartinį prezidentą Paulius Narušis, tel. 869944884.

 

Savaitgalio konferencija „Finance & Social Justice“ Vienoje

jesuit speakerAtnaujinta! Konferencijos apžvalga, medžiaga ir įspūdžiai

Europos jėzuitų alumnų konfederacija kartu su Austrijos jėzuitų alumnų asociacija surengė jau antrą susitikimą jėzuitų alumnams, dirbantiems finansų srityje ar besidomintiems ja.

2017 m. spalio 27-29 dienomis Vienoje (Austrija) buvo kalbama apie praktinius, mokslinius, etinius ir dvasinius finansinio pasaulio kontekstus. Pranešimus skaitys mokslininkai ir specialistai iš Vokietijos ir Austrijos, jėzuitai, besidomintys šia sritimi.

Daugiau informacijos šiuose prieduose:

Invitation and Program

Registration Form

Konferencijos vieta

VJG Socialinių veiklų dienai prašo Tavo pagalbos

Mieli alumnai,

Norime pakviesti jus sugrįžti į Gimnaziją ir prisidėti prie naujų svarbių projektų įgyvendinimo.

Turbūt visi pamenate besimokydami Gimnazijoje vienaip ar kitaip atlikę socialinę praktiką. Ji buvo ir yra svarbi Gimnazijos vertybinio ugdymo dalis. Todėl pirmasis mūsų naujas projektas – Socialinės praktikos diena visai mokyklai lapkričio 9-ąją dieną. Šią dieną tikimės įkvėpti moksleivių savanorystę ir tarnystę.

Jūs, alumnai, mūsų moksleiviams esate kaip vyresnieji broliai ir seserys. Jie jūsų klauso, jus nori išgirsti. Kviečiame dalyvauti ir siūlyti veiklas įvairių klasių moksleiviams: nuo gražios dovanos paruošimo ligotiems senučiukams iki socialiai atsakingos verslo įstaigos pristatymo. Galite patys pasakoti savo savanorystės patirtis ar rekomenduoti įdomias patirtis turinčių draugų. Jums tereikia pareikšti norą ir mes su Jumis susisieksime:

NORIU PADĖTI

Kartu galime pasiekti daugiau Didesnei Dievo Garbei!

Su meile,
VJG komanda