Naujienos

PADĖK ĮKURDINTI JĖZUITŲ BIBLIOTEKĄ NAUJUOSE NAMUOSE!

VJG bibliotekos projekto vizualizacijaMieli Vilniaus jėzuitų gimnazijos ir Šv. Kazimiero bažnyčios bendruomenių nariai,

kviečiame visus knygų mylėtojus pagelbėti perkeliant Jėzuitų biblioteką į naujuosius namus. Planuojame, kad naujoji biblioteka duris atvers 2020 m. rudenį. Šiuo metu rūpinamės jau pastatyto pastato įrengimu - baigiami apdailos darbai, patvirtintas ES fondų finansavimas leis šiais metais įsigyti reikalingą bibliotekos veiklai įrangą, baldus, technologijas. Kaip žinia, iki šiol visuomenei neprieinama Lietuvos jėzuitų provincijos biblioteka susijungs su Vilniaus jėzuitų gimnazijos biblioteka ir taps atvira visuomenei. Ja galės naudotis gimnazijos mokiniai, tėvai, bažnyčios ir akademinė bendruomenė, miestiečiai. Bibliotekoje vyks kultūrinė ir edukacinė veikla.

Šiuo metu labai reikia pagalbos kataloguoti knygas, t.y. įtraukti jas į elektroninį knygų katalogą, kuris vėliau bus prieinamas LIBIS sistemoje. Šis darbas apima knygos paiešką LIBIS sistemoje, kopijavimą ir įvedimą į šiuo metu mūsų naudojamą Mobis sistemą. Darbas nesudėtingas, tiesiog pakaktų noro, turimo laiko, kruopštumo ir meilės knygai. Galbūt Jūsų tėveliai, seneliai yra dirbę panašų darbą anksčiau ir mielai skirtų dalį savo laisvo turimo laiko turiningai savanorystei? O galbūt tiesiog pažįstate žmogų, kuriam šis darbas būtų prie širdies? Mums tai būtų neįkainojama dovana – jėzuitų fonduose knygų yra virš keliasdešimt tūkstančių, o šiuo metu dirbančios rankos – vos kelių žmonių.

Visus susidomėjusius ir galinčius prisijungti prašome kreiptis į VJG projektų vadovę Juliją Varanavičiūtę tel.: 8 650 12069, el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Plačiau apie projektą

© Vilniaus jėzuitų alumnų asociacija