Gimnazijos diena 2019

Gimnazijos diena 2019

jezuitams450Gimnazijos - šv. Kazimiero - diena

2019 m. kovo 2 d.

Kas yra misija? Žmogaus sugalvota gera idėja, tapusi paprasta gyvenimo tikrove, teikiančia džiaugsmo artimui.

Jubiliejinių Jėzuitų misijos Lietuvoje metų šūkis pažinti, pamilti, dalintis kviečia mus ir Gimnazijos dieną švęsti kitaip: dalintis autentiška misijos patirtimi. Patirtimi, suteikiančia gyvenimui jaukumo ir prasmės bei padedančia atrasti savo paskirtį.

Kas tai yra?

Nuo gydytojo kaktos varvantys prakaito lašai, kuriuose atsispindi ligonio noro gyventi Viltis. Kelis vaikus auginančios mamos ar tėčio kasdienėse patirtyse ir istorijose užaugęs gyvenimo prasmės dėl kitų – šeimos, tautos, valstybės jausmas. Architekto braižomomis linijomis kuriami pastatai, kuriuose apsigyvena idėjos ar žmonės. Verslininko idėja, užtikrinanti ne tik šeimos orų gyvenimą, bet ir lengvinanti kitų kasdienę buitį ar būtį. Fotografo fiksuojamos dabarties akimirkos, kuriose žmogus atpažįsta ir pažįsta save ir pasaulį. Tai, ką veikiate kasdien, tai, kas įpučia kasdienybei prasmės ugnies.

Kovo 2 dieną kviečiame gimnazijos mokinių tėvelius, alumnus ir artimus bendradarbius gyvai liudyti ir dalintis apie savo gyvenimo/kasdienybės misiją mokiniams klasėje. Svečio susitikimas su viena klase vyks 40 min. Susitikimo formatas yra laisvas ir priklauso nuo svečio noro.

Visus norinčius ir galinčius prisidėti prie šventės kovo 2 d. kviečiame registruotis ČIA iki vasario 19 d.

5-8 klasėms galimos temos:

  • Ką žmonės dirba visą dieną?
  • Kokia mano darbo misija?
  • Savanorystė ir jos misija

I-IV klasėms galimos temos:

  • Įmanoma misija kasdienybėje?!
  • Didelių tikslų link mažais žingsneliais
  • Dalinuosi savo atrasta misija

Dienos planas:

9.00   Susitikimai klasėje I
9.40   Susitikimai klasėje II
10.30 Šv. Mišios
11.30 Agapė ir bendrystė mokyklos valgykloje

Iškilus klausimams rašyti el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

© Vilniaus jėzuitų alumnų asociacija