Naujienos

Alumnų rekolekcijos 2019

REGISTRACIJA į susitikimo su jėzuitų generolu Arturo Sosa SJ gegužės 4 d. 11.30 val. Vilniaus jėzuitų gimnazijoje: https://forms.gle/pDPpK74ZaoHdKmMR6

stovykla karpiniai wide

VJG ir KJG alumnus kviečiame į VJG stovyklą Guopstose dvasiniam atsigaivinimui kovo 8-9 dienomis. Rekolekcijos skirtoms visiems jėzuitiško dvasingumo pasiilgusiems, akimirką sustoti, suklusti, apsidairyti ir pasikrauti norintiems.

Penktadienio vakarą kviesime pasibūti, atnaujinti pažintis, kauptis rekolekcijoms. Šeštadienį - vienos dienos intensyvi programa, kurią rengia VJG sielovados komanda (vadovauja t. Algis Gudaitis SJ).

REGISTRACIJA iki vasario 27 d.

Kad galėtume surengti rekolekcijas, neišvengiamai patiriame išlaidų (stovyklos išlaikymo, maisto ruošimo, žmonių darbo valandos), todėl prašome paaukoti piniginę auką, kad ir toliau galėtume rengti rekolekcijas (rekomenduojama auka - 10 Eur). Kaip paaukoti galite sužinoti ČIA

Susisiekti su mumis įvairiais klausimais galite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Facebook Alumnų rekolekcijos

FindUs FB RGB BRC Site 500

VJG alumnai grupė

© Vilniaus jėzuitų alumnų asociacija